מתחייבים לשפר כל הצעה !             מעוניינים להתחיל לחסוך? חייגו עכשיו: 03-6096977

המרדף של עסקים קטנים ובינוניים אחר הלוואות

כל בעלי העסקים מודעים למשוואה הפשוטה שבכדי לסגור את החודש ולצמוח בישראל עסק קטן חייב לגייס הלוואות לעסקים במהלך חיי העסק., החל במימון הקמת העסק ועד גיוס הלוואות בשלבים מתקדמים בפעילות שלו. מניסיון שלי בעבודה עם עסקים ויזמים, המרדף הלא נגמר אחר גיוס הלוואות לעסקים תופס כל כך הרבה זמן ומשאבים, שבמקרים רבים הפעילות העסקית הולכת ונפגעת. המציאות שלנו בישראל מכתיבה שבכדי לצמוח, ובכדי רק להתקיים, עסקים קטנים נדרשים לגייס הלוואות. גם עסקים קטנים שמצליחים, ויש להם הכנסות ורווחיות גבוהה, מוצאים את עצמם במרדף לגייס עוד ועוד הלוואות לעסקים מכל הסוגים. המרדף הבלתי פוסק הזה אינו מצב אופטימלי לניהול עסק.

קבוצת יוסייב מזמינה אתכם בעלי העסקים לפעול אחרת

לחשוב מחוץ לקופסה, להרים את הראש מעל המים ולבחון האם את/ה האדם הנכון לטפל בסוגיה זו בעסק שלך? האם יש לך את הידע והניסיון לעשות זאת? אם ענית על אחת מהתשובות בשלילה עליך לחפש עזרה נקודתית מיועץ עסקי או מומחה למימון לעסקים. 

בזכות הניסיון המקצועי שלנו בקבוצת יוסייב וההיכרות האישית והמעמיקה עם המערכת הבנקאית ועם גורמי מפתח בבנקים, אנו מספקים ללקוחותינו אשראי בתנאים הטובים ביותר, בכפוף לשורה של נתונים עסקיים חשובים, כגון: מבנה העסק, מאזן, תחום פעילות, יכולת החזר וביטחונות. לקוחותינו נהנים מהלוואות בשיעורי מימון גבוהים וברביות נמוכות במיוחד. המימון שאנו משיגים ללקוחותינו קריטי לפעילותם העסקית ומאפשר להם להניח יסודות כלכליים איתנים ולהתמקד בדבר אותו הם יודעים לעשות הכי טוב – ניווט העסק לצמיחה.