מתחייבים לשפר כל הצעה !             מעוניינים להתחיל לחסוך? חייגו עכשיו: 03-6096977

משכנתא לקבוצת רכישה

מעוניינים להצטרף לקבוצת רכישה?
קבוצות רכישה הן התארגנויות קבוצתיות של אנשים פרטיים לשם רכישת קרקע ובנייה עצמית בפרויקטים שונים.
הצטרפות לקבוצת רכישה דורשת לא מעט כסף ותנאיה קשוחים, זאת משום שבניית בניין מן היסוד מחייבת הזרמה שוטפת של כספים תוך היצמדות ללוח זמנים מדויק.
קבוצת רכישה משמעותה שהקבוצה עצמה היא היזם והקבלן. לכן, על מנת לקבל מימון מהבנק, על הבנק לאשר כל אחד מחברי הקבוצה וכן את כל הקבוצה יחד.
חוששים שהבנק לא יאשר את מימון הפרויקט?
הבנק פועל משיקולי רווח, מטרתו למכור לכם הלוואה עליה יקבל מקסימום ריבית בתמהיל המותאם לצורכי הבנק.
בקבוצות רכישה המימון הבנקאי מבוצע על ידי בנק אחד בלבד, במתכונת של משכנתאות ספציפיות לכל חבר בקבוצת הרכישה. תנאי הריבית ותמהיל מסלולי הריבית שנקבעים הם אחידים לכלל חברי הקבוצה.
לרב, עלות המימון של קבוצות הרכישה גבוהה מאוד והריבית לקבוצת רכישה גבוהה מהריבית הניתנת בהלוואת דיור סטנדרטית. הפער נובע הן משיקולי ניהול סיכונים של הבנקים והן מהנחיות בנק ישראל.

ישנם מקרים בהם הבנקים לא מוכנים לממן את קבוצת הרכישה. במידה ואתם שוקלים להצטרף לקבוצת רכישה פנו אלינו. יועצי המשכנתאות המנוסים של קבוצת YouSave מורשים על ידי כל הבנקים בישראל.

אנו מייצגים את לקוחותינו באופן מקצועי וחסר פשרות מול המערכת הבנקאית. אנו מעניקים שירותי ייעוץ ותכנון פיננסי מתקדמים, אובייקטיביים ובלתי תלויים, תוך שקיפות מוחלטת כלפי הלקוח. אין אנו מושפעים ממדיניות ושיקולים בנקאיים. אנו מחוייבים אך ורק ללקוחותינו. בזכות מערכת היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית, לקוחותינו נהנים ממימון בנקאי בתנאים הטובים ביותר, המתואמים הן לצורכי הפרויקט והן לצרכים והיכולות של כל אחד מחברי הקבוצה. אנו נדאג שתקבלו תנאי מימון אטרקטיביים, נלווה ונסייע לכם בכל שלב ושלב בתהליך עד להשגת יעדי הקבוצה והיעדים האישיים כל אחד מחבריה.

בין לקוחותינו

Logo1